ADATA | UV128 | 32 GB | USB 3.0 | Black/Blue
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 115 mm |
| Gross weight | 0.016 kg |
| Gross width (mm) | 10 mm |
| Isehäälestuv | Yes |
| Kaal | 10 g |
| Kõrgus | 1 cm |
| Kujutegur | Slide |
| Laius | 2 cm |
| Liidese tüüp | USB 3.0 |
| Maht | 32 GB |
| Materjal | Plastic |
| Mõõdud (l x s x k) | 69 x 21 x 9mm (L x W x H) mm |
| Muud funktsioonid | The sleek design features a sliding USB connector, which smoothly extends from the drive at the push of a thumb. The capless mechanical design eliminates the hassle of lost drive caps. The USB connector can be made ready for use with just one hand, for gr |
| Net weight | 0.008 kg |
| Nõutav USB | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 15026 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Producer | ADATA |
| Producer product name | UV128 |
| Sügavus | 6 cm |
| Tare weight (kg) | 0.008 kg |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 10.5 Leopar |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 7 Home Basic |
| Toide USB kaudu | Yes |
| Toote värv | Black/Blue |
| Tüüp | USB Flash Memory |
| Volume (m3) | 0.000115 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adata uv128 32 gb usb 30 blackblue, auv128-32g-rbe, adata, usb malupulgad

